Tavič (Tatra Metalurgie a.s.)

     Pracovní náplň:

  • vsázení materiálů a přísad do různých druhů tavících pecí
  • tavení oceli na odlitky a litiny v elektrických obloukových pecích, včetně ošetření taveniny
  • tavení neželezných kovů a jejich slitin

      Požadujeme:

  • SOU strojírenského směru výhodou, praxe na obdobné pozici vítána
  • technicky zdatná osobnost
  • přesnost s důrazem na funkčnost, detail a zodpovědnost

       Nabízíme:

  • práci ve stabilní společnosti
  • firemní benefity –  25 dnů dovolené, penzijní připojištění, rehabilitace, závodní stravování a další dle Kolektivní smlouvy.

    Kontakt:

       TATRA METALURGIE a.s., Ladislav Drozd, personální útvar

        tel. +420606711136, e-mail :ladislav.drozd@tatra.cz

Ucházíte se o pracovní místo: Tavič (Tatra Metalurgie a.s.)

Základní údaje

Vzdělání – uveďte školu, obor, ročník svého studia

Období Škola Obor

Vaše znalosti IT a cizích jazyků:

Znalost cizího jazyka:

Dosavadní zaměstnání

Období Název zaměstnavatele Pracovní zařazení

Ostatní informace

Vlastníte řidičský průkaz?

Položky označené hvězdičkou * jsou povinné.