TATRA METALURGIE a.s. zabývající se výrobou výkovků a odlitků ze slitin železa a hliníku

hledá vhodné uchazeče na pracovní pozici:

  Inspektor elektro údržby

Náplň práce:

  • Tvorba dokumentace pro údržbu elektrického a rozvodů
    • Návrhy řešení údržby elektro zařízení v rozsahu od havarijních oprav až po preventivní údržbu
    • Zpracování podkladů pro poptávkové řízení externí údržby
    • Příprava projektů do plánu rozvoje elektro údržby
    • Řízení a kontrola pracovníků elektro údržby
  • Zpracování návrhů a opatření k efektivnosti údržby

Požadujeme:

  • SŠ nebo VŠ vzdělání, obor projekce, konstrukce strojního zaměření
  • Praxe min. 3 roky, vyhl.50 §6-8
    • Znalost čtení elektrotechnických výkresů
    • Práce a orientace v ČSN a ostatních normách
    • Základní orientace v systému řízení kvality a životního prostředí
    • Komunikativní znalost AJ vítána, ŘP sk. B
  • Schopnost pracovat samostatně i v týmu

Nabízíme:

  • Firemní benefity - týden dovolené navíc, závodní stravování, příspěvek na penzijní připojištění
  • Další zaměstnanecké výhody vyplývající z kolektivní smlouvy (nadstandardní příplatky)
  • Práci v přátelském kolektivu ve výrobní společnosti s dlouholetou tradicí

Kontakt:

TATRA METALURGIE a.s., Ladislav Drozd, personální útvar                                                                                              email: ladislav.drozd@tatra.cz, tel.: 556 492 018, 606 711 136

Inspektor elektro údržby (Tatra Metalurgie a.s.)

Ucházíte se o pracovní místo: Inspektor elektro údržby (Tatra Metalurgie a.s.)

Základní údaje

Vzdělání – uveďte školu, obor, ročník svého studia

Období Škola Obor

Vaše znalosti IT a cizích jazyků:

Znalost cizího jazyka:

Dosavadní zaměstnání

Období Název zaměstnavatele Pracovní zařazení

Ostatní informace

Vlastníte řidičský průkaz?

Položky označené hvězdičkou * jsou povinné.