JEŘÁBNÍK (Tatra Metalurgie a.s.)

TATRA METALURGIE a.s. zabývající se výrobou výkovků a odlitků ze slitin železa a hliníku

hledá do svého týmu vhodné uchazeče na pracovní pozici:

JEŘÁBNÍK

Náplň práce:

         • Obsluha kabinového mostového jeřábu-přeprava roztaveného kovu

         • Pomocné práce na formovně a tavírně v době prostoje jeřábu

        Požadujeme:

        • Jeřábnické oprávnění-mostové kabinové jeřáby A0 nebo AS –nabízíme možnost doplnění oprávnění

        • fyzická zdatnost

        Nabízíme:

        •  stabilní společnost

        •  firemní benefity – závodní stravování, příspěvek na penzijní připojištění, 5 týdnů dovolené atd.

        Kontakt::

         TATRA METALURGIE a.s., Ladislav Drozd, personální útvar

          tel. +420606711136, e-mail :ladislav.drozd@tatra.cz

Ucházíte se o pracovní místo: JEŘÁBNÍK (Tatra Metalurgie a.s.)

Základní údaje

Vzdělání – uveďte školu, obor, ročník svého studia

Období Škola Obor

Vaše znalosti IT a cizích jazyků:

Znalost cizího jazyka:

Dosavadní zaměstnání

Období Název zaměstnavatele Pracovní zařazení

Ostatní informace

Vlastníte řidičský průkaz?

Položky označené hvězdičkou * jsou povinné.