KOVÁŘ (Tatra Metalurgie a.s.)

TATRA METALURGIE a.s. zabývající se výrobou výkovků a odlitků ze slitin železa a hliníku

hledá do svého týmu vhodné uchazeče na pracovní pozici:

KOVÁŘ

Náplň práce:

• výroba výkovků zápustkovým/volným kováním na bucharech a kovacích lisech

• sestavování zápustek, jejich montáž na stroj a seřízení, demontáž zápustek

• ohřívání materiálů v kovářských pecích

• kontrola kvality odkovaných kusů

Požadujeme:

• vyučení v oboru nebo v jiném strojírenském oboru

• znalost kovových materiálů a slitin, jejich vlastností

• zodpovědnost, spolehlivost, pečlivost, chuť pracovat

• fyzická zdatnost

Nabízíme:

• stabilní společnost

• firemní benefity – závodní stravování, příspěvek na penzijní připojištění, 5 týdnů dovolené atd.

Kontakt:

TATRA METALURGIE a.s., Ladislav Drozd, personální útvar

tel +420606711136, e-mail :ladislav.drozd@tatra.cz

Ucházíte se o pracovní místo: KOVÁŘ (Tatra Metalurgie a.s.)

Základní údaje

Vzdělání – uveďte školu, obor, ročník svého studia

Období Škola Obor

Vaše znalosti IT a cizích jazyků:

Znalost cizího jazyka:

Dosavadní zaměstnání

Období Název zaměstnavatele Pracovní zařazení

Ostatní informace

Vlastníte řidičský průkaz?

Položky označené hvězdičkou * jsou povinné.