Vedoucí údržby ( Tatra Metalurgie a.s.)

Pracovní náplň:

  • Navrhuje základní strategii v oblasti problematiky údržby celé firmy, rozvoje základny údržby, rozložení preventivní a operativní údržby, organizuje a kontroluje jejich plnění provozních úkolů údržby, řeší rozpory a navrhuje opatření
  • Zpracovává a předkládá náměty na řešení zásadních úkolů rozvoje údržby, mechanizace a automatizace údržby, organizace práce a úkolů v dané oblasti
  • Vypracovává a předkládá návrhy  personální řešení údržby

Požadujeme:

  • VŠ vzdělání technického směru (upřednostňujeme obor strojírenství), praxe na obdobné pozici alespoň 5 let je výhodou
  • technicky kreativní osobnost schopnou řídit tým spolupracovníků
  • přesnost s důrazem na funkčnost i detail
  • znalost AJ, RP sk. B

Nabízíme:

  • tvůrčí, samostatnou práci ve vrcholovém vedení firmy
  • stabilní společnost
  • firemní benefity –  smluvní mzdu

Kontakt:

TATRA METALURGIE a.s., Ladislav Drozd, personální útvar

email: ladislav.drozd@tatra.cz, tel.: 556 492 018, 606 711 136

Ucházíte se o pracovní místo: Vedoucí údržby ( Tatra Metalurgie a.s.)

Základní údaje

Vzdělání – uveďte školu, obor, ročník svého studia

Období Škola Obor

Vaše znalosti IT a cizích jazyků:

Znalost cizího jazyka:

Dosavadní zaměstnání

Období Název zaměstnavatele Pracovní zařazení

Ostatní informace

Vlastníte řidičský průkaz?

Položky označené hvězdičkou * jsou povinné.