Automechanik***

Pracovní náplň:

  • Montáž vozidel dle výkresové dokumentace a dokumentace související s výrobou vozidel na zakázku
  • Používání ručního nářadí, pneumatických utahováků,  momentových a speciálních klíčů
  • Dle potřeby vyhledávání a práce na PC

Požadujeme:

  • Vyučení v oboru automechanik, příp. příbuzné profese
  • Praxe v oboru výhodou; pozice vhodná i pro absolventy
  • Znalost čtení technické dokumentace v PC
  • Výhodou platný jeřábnický průkaz, ŘP sk. C
  • Spolehlivost, aktivní přístup, chuť se učit a rozvíjet

Nabízíme:

  • Možnost mnohému se přiučit na vozidlech TATRA, které jsou specifické konstrukcí podvozku
  • Cafeteria systém – program BENEFIT PLUS
  • Roční bonus za splnění ukazatele EBITDA dle platné Kolektivní smlouvy
  • Závodní stravování s vlastní jídelnou
  • Nástup ihned dle dohody

Kontakt:

TATRA TRUCKS a.s., Areál Tatry 1450/1, 742 21  Kopřivnice

Danuše Schindlerová, e-mail: danuse.schindlerova@tatra.cz, tel.: 556 492 492

Ucházíte se o absolventské pracovní místo:

Základní údaje

Vzdělání – uveďte školu, obor, ročník svého studia

Období Škola Obor

Vaše znalosti IT a cizích jazyků:

Pracovní zkušenosti (brigáda, praxe, částečný prac. úvazek, atp.)

Období od–do Název zaměstnavatele Činnost

Pobyt v zahraničí

Období od–do Náplň pobytu Země

Ostatní informace

Vlastníte řidičský průkaz?

Položky označené hvězdičkou * jsou povinné.