ZEDNÍK - šamotář - TATRA METALURGIE a.s.

Pracovní náplň:

  • bourání a vyzdívání obezdívek tavících pecí
  • příprava vyzdívacích směsí, úprava cihel a vyzdívacího materiálu
  • pomocné práce na tavírně železa

Požadujeme:

  • SOU stavebního směru výhodou, praxe na obdobné pozici vítána
  • technicky zdatná osobnost, odpovědnost s důrazem na  detail

Nabízíme:

  • průměrná mzda až 30 000,-Kč/měsíc
  • práci ve stabilní společnosti
  • firemní benefity –  týden dovolené navíc,  závodní stravování, příspěvek na penzijní připojištění
  • další výhody vyplývající z kolektivní smlouvy

Kontakt:   TATRA METALURGIE a.s., Ladislav Drozd, personální útvar

                  email: ladislav.drozd@tatra.cz, tel. 556 492 018, 606 711 136

Ucházíte se o pracovní místo: ZEDNÍK - šamotář - TATRA METALURGIE a.s.

Základní údaje

Ostatní informace

Položky označené hvězdičkou * jsou povinné.