Kovárenský dělník - kovář

Náplň práce:

výroba výkovků zápustkovým/volným kováním na bucharech a kovacích lisech

sestavování zápustek, jejich montáž, seřizování a demontáž

ohřívání materiálu v kovářských pecích

Požadujeme:

SOU - strojní zaměření je výhodou

fyzická zdatnost je předpokladem pro dobrý výkon práce

ochotu pracovat ve třísměnném provozu, zodpovědnost a především chuť pracovat

Nabízíme:

odměny odpovídající pracovnímu výkonu (24 -30.000,-Kč/měsíc)

nadstandartní příplatky (odpolední, noční, ztížené prostředí, rizika atd.)

rehabilitace v rozsahu 5 dnů u smluvních partnerů

penzijní připojištění, zvýhodněné telefonní volání a dotace na závodní stravování

dovolená 25 dnů

Kontakt:

TATRA METALURGIE a.s., Ladislav Drozd, personální útvar

email: ladislav.drozd@tatra.cz, tel.: 556 492 018, 606 711 136

Ucházíte se o pracovní místo: Kovárenský dělník - kovář

Základní údaje

Ostatní informace

Položky označené hvězdičkou * jsou povinné.