Technolog - tváření/odlévání - Tatra Metalurgie a.s.

Pracovní náplň:

  • samostatná tvorba výrobních, technologických a kontrolních postupů
  • tvorba a elektronické zpracování FMEA
  • tvorba THN, hodnocení ekonomické náročnosti výrobních postupů, návrhy opatření
  • plánování rozvoje metalurgické technologie, spolupráce na vývojových pracích v oblasti technologie
  • plánování a řízení zkoušek nových technologií, nářadí včetně návrhu úprav pro zdokonalení technologie
  • hodnocení výsledků technologických zkoušek a simulací s ohledem na dosažení požadované kvality
  • řízení a realizace a hodnocení procesu vzorkového řízení
  • zpracování podkladů pro poptávkové řízení
  • tvorba podkladů pro konstrukci nářadí, harmonogramy prací
  • posuzování ZN a drobných zlepšení KAIZEN
  • stanovení specifikace výchozích hutních materiálů, včetně náhradních materiálů
  • návrh opatření k dosažení progresívní produktivity práce, cílů kvality a racionálnímu využití materiálu, energie

Požadujeme:

  • SŠ nebo VŠ vzdělání technického směru
  • technicky kreativní osobnost schopnou samostatného přístupu k řešení
  • znalost technologie tváření / odlévání kovů, vlastností kovových slitin
  • přesnost s důrazem na funkčnost i detail
  • znalost FMEA, statistického řízení procesů, znalosti CAD výhodou

Nabízíme:

  • tvůrčí, samostatnou práci
  • stabilní společnost
  • firemní benefity – závodní stravování, příspěvek na penzijní připojištění, 5 týdnů dovolené atd.

Kontakt:

Ladislav Drozd, personální útvar,

tel +420 606 711 136, e-mail: ladislav.drozd@tatra.cz

Ucházíte se o pracovní místo: Technolog - tváření/odlévání - Tatra Metalurgie a.s.

Základní údaje

Ostatní informace

Položky označené hvězdičkou * jsou povinné.