Konstruktér - projektant - Tatra Metalurgie a.s.

Pracovní náplň

           •             samostatně řeší konstrukční řešení dílů a podskupin strojních zařízení

           •             navrhuje individuální i centrální odsávání strojů nebo celých pracovišť

           •             provádí funkční a pevnostní výpočty nebo kooperuje se specializovanými pracovníky

           •             zpracovává podklady pro poptávkové řízení strojů a zařízení

           •             provádí autorský dozor a zúčastňuje se předávání zařízení

           •             navrhuje projekty do plánu technického rozvoje, opatření k úspoře energií

           •             provádí poptávková řízení související s projektovou a konstrukční činností

           •             provádí konstrukční činnosti pro podporu údržby strojních zařízení

           •             projektování výrobních pracovišť

Požadujeme

           •             znalost práce v 2D/3D CAD systémech

           •             čtení technických výkresů, použití norem

           •             znalost hydraulických/pneumatických prvků a systému výhodou

           •             cizí jazyk AJ/NJ

           •             předpisů pro fyzickou/elektronickou archivaci technické dokumentace

Nabízíme

tvůrčí a samostatnou práci v dobrém týmu spolupracovníků, práci ve stabilní společnosti,

závodní stravování, příspěvek na penzijní připojištění, 5 týdnů dovolené, mzdové ohodnocení dle z

kušeností

Kontakt :  Ladislav Drozd. email : ladislav.drozd@tatra.cz, tel 606711136

Ucházíte se o pracovní místo: Konstruktér - projektant - Tatra Metalurgie a.s.

Základní údaje

Ostatní informace

Položky označené hvězdičkou * jsou povinné.