Personalistka (mzdová účetní) - TATRA METALURGIE, a.s.

Pracovní náplň:

  • Zajišťuje personální činnosti pro svěřené útvary
  • Odpovídá za metodiku a realizaci procesu vzdělávání
  • Zpracovává mzdy pro menší skupinu zaměstnanců (metodicky vedena samostatnou mzdovou účetní)
  • Zajišťuje pracovně právní agendu, včetně personální administrativy

Požadujeme:

  • Zkušenosti se zajišťováním personálních činností
  • Ideálně i zkušenosti se zpracováním mezd (nebo naopak)
  • Orientace v pracovně právní legislativě
  • Komunikační schopnosti, samostatnost, pečlivost, …
  • Znalost MS Office na uživatelské úrovni

Nabízíme:

  • Samostatnou práci v přátelském prostředí
  • Zaškolení na mzdovou účetní
  • Mzdu po vzájemné dohodě
  • Benefity: firemní stravování, penzijní připojištění, 5 týdnů dovolené, …

Kontakt:

TATRA METALURGIE a.s., Ladislav Drozd, personální útvar, ladislav.drozd@tatra.cz,

tel.: 556 492 018, 606 711 136.

Ucházíte se o pracovní místo: Personalistka (mzdová účetní) - TATRA METALURGIE, a.s.

Základní údaje

Ostatní informace

Položky označené hvězdičkou * jsou povinné.