Obchodní zástupce - TATRA METALURGIE a.s.

Pracovní náplň:

  • aktivně vyhledává nové zákazníky a provádí analýzu tržního potenciálu,
  • rozvíjí spolupráci se stávajícími zákazníky a realizuje obchodní případy,
  • zajišťuje plnění obchodních cílů ve svěřeném regionu.

Požadujeme:

  • znalost AJ nebo NJ umožňující vést obchodní jednání,
  • dobré komunikační a prezentační dovednosti, orientaci na výsledek,
  • řidičský průkaz sk. B,
  • SŠ, VŠ vzdělání technického směru výhodou.

Nabízíme:

  • samostatnou práci s možností ovlivňovat obchodní politiku firmy,
  • zázemí společnosti se zavedenou značkou,
  • fixní mzdu 30-40000,- Kč plus výkonovou složku, případně možnost individuální dohody.

Kontakt:

TATRA METALURGIE a.s., Ladislav Drozd, personální útvar, ladislav.drozd@tatra.cz, tel.: 556 492 018, 606 711 136.

Ucházíte se o pracovní místo: Obchodní zástupce - TATRA METALURGIE a.s.

Základní údaje

Ostatní informace

Položky označené hvězdičkou * jsou povinné.