Obsluha CNC obráběcích strojů

Pracovní náplň:

  • Obsluha CNC obráběcích strojů v řídícím systému FANUC, SINUMERIC a HEIDENHAIN
  • Příp. seřízení CNC obráběcích strojů

Požadujeme:

  • Vyučení v oboru mechanik seřizovač, obráběč kovů nebo vyučení v příbuzném oboru
  • Praxe v oboru výhodou
  • Znalost čtení výkresové dokumentace, přesné měření měřidly
  • Spolehlivost, loajalitu vůči zaměstnavateli
  • Samostatnost při práci, důraz na přesnost
  • Výkonnost a aktivní přístup, chuť stále se učit a rozvíjet se
  • Práci ve vícesměnném provozu

Nabízíme:

  • Šanci spolupodílet se na utváření nové tváře české značky s dlouholetou tradicí
  • Naše firemní benefity, jako: vlastní závodní jídelnu s obědy kolem 27 Kč, 5 týdnů dovolené, příspěvek na penzijní připojištění, benefit kartu - možnost čerpat výhody dle vlastní chuti, například na sport či kulturu
  • Nástup ihned dle dohody

Kontakt:

TATRA TRUCKS a.s., Areál Tatry 1450/1, 742 21  Kopřivnice

Danuše Schindlerová, e-mail: danuse.schindlerova@tatra.cz, tel.: 556 492 492

Ucházíte se o pracovní místo: Obsluha CNC obráběcích strojů

Základní údaje

Ostatní informace

Položky označené hvězdičkou * jsou povinné.