Provozní zámečník - mechanik strojů a zařízení *NÁBOROVÝ PŘÍSPĚVEK 40 000 Kč*

  • Náborový příspěvek 40 000 Kč - při praxi 2 a více let
  • Náborový příspěvek 25 000 Kč - při praxi do 2 let

Pracovní náplň:

  • Opravy výrobních a pomocných strojů a zařízení
  • Zhotovení součástí strojů a strojního zařízení
  • Čtení ve výkresové dokumentaci strojů včetně hydraulických a pneumatických rozvodů
  • Spolupráce při plánování oprav
  • Spolupráce s externími dodavateli oprav a služeb

Požadujeme:

  • Vyučení v oboru Mechanik strojů a zařízení, příp. příbuzné profese
  • Praxe při opravách obráběcích strojů
  • Znalost čtení výkresové dokumentace strojů
  • Spolehlivost, zodpovědnost a aktivní přístup, chuť stále se učit a rozvíjet se
  • Práci ve vícesměnném provozu

Nabízíme:

  • Motivující mzdu s dovolenou 25 dnů
  • Profesní zaškolení zaměřené na teoretickou a praktickou přípravu pro práci na konkrétním pracovišti
  • Zvyšování kvalifikace, a především možnost podílet se na výrobě nejlepších českých nákladních vozidel do terénu
  • 7,5 hod. pracovní dobu s možným nástupem IHNED
  • Všechny tatrovácké benefity najdete ZDE

Kontakt:

TATRA TRUCKS a.s., Areál Tatry 1450/1, 742 21  Kopřivnice

Danuše Schindlerová, e-mail: danuse.schindlerova@tatra.cz, tel.: 556 492 492

Ucházíte se o pracovní místo: Provozní zámečník - mechanik strojů a zařízení *NÁBOROVÝ PŘÍSPĚVEK 40 000 Kč*

Základní údaje

Ostatní informace

Položky označené hvězdičkou * jsou povinné.