Civil Road & Rail SX5 Pty Ltd


Země (lokalita): Austrálie

Společnosti v rámci Keller Group se zabývají zemními pracemi a stavebnictvím pro báňský průmysl. Společnost Civil Road and Rail SX5 Pty Ltd má na svém rozsáhlém seznamu svého strojního zařízení vybavení pro zemní práce a přepravu. Většinu tohoto strojního zařízení a vybavení používá BHP Billioton a Rio Tinto Group při expanzi svých těžebních aktivit.

Společnost Civil Road and Rail SX5 provozuje nákladní vozy TATRA v šesti- až osmikolových verzích obslužných vozidel, tytéž verze společnost používá jako kropicí vozy a sklápěče. Tato vozidla jsou v dolech primárně nasazována do všech  terénních podmínek a byla pořízena právě pro toto specifické použití.

Nákladní vozy TATRA se nám v našich provozech nesmírně osvědčily. Jejich spolehlivost, nízká míra opotřebení a schopnost odvést si svou práci ve všech terénních podmínkách nemá konkurenci. Ve srovnání s jinými značkami nákladních vozů, které v naší společnosti používáme, jedná se např. o evropské, americké či japonské vozy, mají nákladními vozy TATRA lepší celkovou návratnost.

Jako majitel a generální ředitel společností v rámci Keller Group mohu říci, že tento výrobek i vztah se společností Offroad Trucks (dealer společnosti TATRA) je podle mého názoru úspěšný.

Ralph Keller
generální ředitel