TATRA partneři

Nákladní vozidla TATRA jsou výsledkem tvůrčí geniality a pracovního umu těch nejlepších konstruktérů.

ČKD Mobilní Jeřáby a.s.

ČKD Mobilní Jeřáby a.s.

Společnost vyrábí, prodává a zajišťuje servis mobilních jeřábů a autojeřábů řady AD o nosnosti 10 - 30 tun montovaných na automobilové podvozky a speciálních vyprošťovacích jeřábů řady AV o nosnosti 14 – 30 tun, které svou konstrukcí spojují jeřábovací schopnosti s vyprošťovacími.

PARMA SERVIS s.r.o.

PARMA SERVIS s.r.o.

Společnost PARMA SERVIS s.r.o. je dealerem společnosti TATRA TRUCKS a.s. a výrobcem výměnných zemědělských nástaveb na vozidla značky TATRA.

IBOS a.s.

IBOS a.s.

Společnost IBOS a.s. je spolehlivým partnerem pro výrobu a prodej techniky určené pro čištění kanalizací, jejich monitorování, frézování a opravy.

Cargotec Czech Republic s.r.o.

Cargotec Czech Republic s.r.o.

Společnost Cargotec je jedničkou na světovém trhu hydraulických nakládacích zařízení.

VS-mont s.r.o.

VS-mont s.r.o.

Zajistíme výrobu a prodej sklápěcích a valníkových nadstaveb na podvozky TATRA. K těmto unikátním podvozkům vyrábíme a prodáváme přívěsy, návěsy a hydraulické nosiče. Na podvozky TATRA prodáváme i autodomíchávače.

UMIKOV CZ s.r.o.

UMIKOV CZ s.r.o.

Společnost UMIKOV CZ s.r.o. zajišťuje výrobu nástaveb a souprav pro přepravu dřevní hmoty, techniky, materiálů a nadrozměrů. Vyrábíme také speciální nástavby.

THT, s.r.o. Polička

THT, s.r.o. Polička

Společnost THT s.r.o. zajišťuje výrobu mobilní požární techniky, dále automobilů pro likvidaci technických, chemických a ekologických havárií, kontejnerových systémů, armatur a požárního příslušenství.

CSM Industry s.r.o.

CSM Industry s.r.o.

Hlavní náplní společnosti CSM Industry s.r.o. je vývoj, výroba a prodej stavebních, cestovních a terénních strojů, přídavných zařízení, náhradních dílů pro tyto stroje na kooperační výroby ocelových konstrukci a zabezpečovaní poradenských a servisních služeb, včetně oprav strojů v celém rozsahu.

KOBIT, spol. s r.o.

KOBIT, spol. s r.o.

KOBIT je významným dodavatelem komunálních, cisternových a jiných speciálních nástaveb.

ALFAVARIA Group s.r.o.

ALFAVARIA Group s.r.o.

Společnost ALFAVARIA Group s.r.o. vyrábí, vybavuje, dodává mobilní servisní dílny pro všechny standardní typy podvozků TATRA jako např. T810, T815 a jejich modifikace.