Čest památce Larryho Gilla

12.03.2022

Dnešní ráno, 12. 3. 2022, přineslo, nejenom nám všem v Tatře, velmi smutnou zprávu. Po těžké nemoci odešel do automobilového nebe Larry Gill. Zástupce naší značky TATRA, člověk, který se postaral o známost těžkých nákladních vozidel z Kopřivnice na pátém kontinentu a jeho okolí. A to doslova.

Když před 26 lety založil v Austrálii v Perthu společnost Offrroad Trucks Australia (OTA) neměl téměř nikdo na nejmenším kontinentu naší zeměkoule o vozidlech TATRA povědomí. Trpělivou a velmi tvrdou prací se Larry Gill prosadil v nelehké konkurenci ostatních globálních hráčů.

Jednoznačně posunul značku TATRA do popředí a vytvořil zcela exkluzívní zázemí jak prodeji tak servisu našich vozidel, které je etalonem pro ostatní zastoupení po celém světě. Larry Gill byl vždy a za všech okolností usměvavý a pozitivní. Svým akčním přístupem zdolával všechny překážky s velkou grácií a šarmem. Nikdy, Larry, nezapomeneme tvůj odkaz: „There are no problems, only solutions - Neexistují žádné problémy, jsou jen řešení".

Děkujeme Larry Gille, za všechno, za tvoji existenci, za tvůj život, za Tatru.
RIP – Larry Gill.