Dakarské speciály TATRA na výstavě LEGENDY 2016

09.06.2016

Tatrovky se opět stávají nedílnou součástí motoristické výstavy Legendy. Letošní ročník připomíná 30. výročí prvního startu vozidel TATRA na dakarských soutěžích.

Závodní týmy TATRA BUGGYRA RACING, BONVER DAKAR PROJECT, TOM RACING a INSTAFOREX LOPRAIS TEAM se o minulém víkendu představily na Kopřivnických dnech techniky a nyní otevřenou dveře svých závodních speciálů i doprovodných vozidel návštěvníkům Legend.  Zájemci o autogramy mohou využít jedinečné příležitosti a přítomnosti pilotů  a získat autogram např. do knihy TATRA v hlavní roli, kterou v expozici TATRA můžete zakoupit jak v české, tak nově i v anglické verzi.

Závodní speciály doplňuje jeden speciál pro těžební průmysl – nový model TATRA PHOENIX Euro 6 s podvozkem 10x10 s řiditelnou zadní nápravou, 13litrovým motorem Paccar MX a novou automatickou převodovkou Allison se sedmi rychlostmi.

Expozici TATRA naleznete u vchodu z ulice Čimické hned na začátku prohlídkové trasy. Těšíme se na setkání se všemi příznivci značky TATRA. www.legendy.cz

Soubory ke stažení