Firmy CAT® a Tatra budou prezentovat své produkty v pískovně v Hrušovanech u Brna

15.05.2017

Do pískovny v Hrušovanech u Brna zavítá ve čtvrtek 18. května a v pátek 19. května CAT® TATRA ROADSHOW 2017. Na akci určené pro obchodní partnery a zástupce médií budou mít návštěvníci možnost vyzkoušet stroje CAT® a nákladní vozy Tatra přímo v prostředí lomu. Na místě bude prezentován mimo jiné vůz TATRA PHOENIX Euro 6 PRÄSIDENT, který byl v limitované edici vyroben u příležitosti letošního 120. výročí zahájení výroby automobilů v Kopřivnici.

„Návštěvníci se mohou kromě vystaveného vozu limitované edice Präsident těšit též na dynamické ukázky automobilů TATRA PHOENIX v provedení třístranný sklápěč 6x6, třístranný sklápěč 8x8 a jednostranný sklápěč 8x8. Dynamické ukázky jsou nejen efektní, zároveň jsou nejlepším důkazem toho, jak se vozy Tatra chovají v terénu a jak skvělým pomocníkem pro své majitele jsou,“ říká Martin Šustek, ředitel obchodu a marketingu, člen představenstva TATRA TRUCKS.

Kromě toho, že se potenciální zákazníci budou moci na akci seznámit s jízdními vlastnostmi vozů Tatra v terénu, budou si zároveň moci jízdu v tatrovkách sami vyzkoušet. Prostředí pískovny nabízí například ukázky jízdy do stupňovitého svahu, sjezdu svahu s prudkým sklonem, průjezdu sypkým terénem, překonávání balvanů. Za volantem tatrovek budou zkušení profesionální řidiči, kteří automobily skvěle znají a budou zájemcům schopni zodpovědět řadu praktických otázek. Vybraní výherci z řad účastníků akce se navíc svezou po areálu lomu dakarským speciálem TATRA PHOENIX týmu TATRA BUGGYRA RACING.

CAT® TATRA ROADSHOW 2017 je zároveň unikátní příležitostí pro média k tomu, aby si pořídily audiovizuální záznamy jízdy těžkých užitkových vozů Tatra v terénu. Zájemci z řad médií se musí pro účast na akci zaregistrovat on-line na odkazu ZDE. Akce se koná ve čtvrtek 18. května a v pátek 19. května od devíti hodin v pískovně u obce Hrušovany u Brna.