Holding CZECHOSLOVAK GROUP a TATRA TRUCKS otevřou na Dnech NATO náborovou kancelář

16.09.2016

Holding CZECHOSLOVAK GROUP a společnost TATRA TRUCKS použijí svůj stánek na Dnech NATO a Dnech Vzdušných sil AČR mimo jiné k náboru nových zaměstnanců. Na akci, jež i letos přiláká na ostravské letiště statisíce návštěvníků, chtějí informovat potenciální zájemce o možnostech zaměstnání, případně přímo provést nábor.

Na ten se soustředí především TATRA TRUCKS, která potřebuje v brzké době získat sto nových zaměstnanců především do dělnických profesí. Zajímavé příležitosti na různých pozicích nabízí rovněž holding CZECHOSLOVAK GROUP (CSG).

"Společnost TATRA TRUCKS po úspěšné restrukturalizaci zvyšuje svou produkci a potřebuje k tomu nové zaměstnance. Sháníme především operátory CNC, obráběče kovů, seřizovače CNC a automechaniky. Kromě dělnických profesí v současné době nabíráme i do technických pozic. Konkrétně třeba techniků kvality sháníme deset," říká Jaroslav Matejný, který ve společnosti vede úsek personalistiky a za nábor nových zaměstnanců tak zodpovídá.

TATRA TRUCKS už letos nabrala 250 nových zaměstnanců. Potřebuje však urychleně získat dalších sto. Zájemce láká na nadstandardní benefity jako jsou například příspěvky až 3300 Kč na dojíždění nebo 4000 Kč na ubytování. Kromě toho mají zaměstnanci nárok na pět týdnů dovolené, příspěvek na penzijní připojištění, zvýhodněné tarifní volání či na oběd za 26 korun. Nabídku benefitů přitom bude kopřivnická automobilka dále rozšiřovat.

Organicky rostoucí holding CZECHOSLOVAK GROUP se nyní soustřeďuje spíš na manažerské pozice. S tím, jak jeho řady prakticky každý měsíc rozšiřuje nová firma, souvisí potřeba doplňovat manažerské týmy. "Je skvělé, že zkušení manažeři se sami informují a mají zájem stát se součástí příběhu úspěšného holdingu CSG. Další skupinou, na niž se v náboru zaměřujeme, jsou obchodníci. Za úspěchem CSG stojí schopnost prodávat, a proto skupinu našich obchodníků dále posilujeme a rozšiřujeme," říká Michal Batelka, personální ředitel CSG.

Další zaměstnance v rámci holdingu hledá například společnost JOB AIR Technic sídlící přímo na Letišti Leoše Janáčka v Ostravě, kde se Dny NATO a Dny Vzdušných sil Armády České republiky uskuteční. Aktuálně shání desítky leteckých mechaniků a pomocných leteckých mechaniků. Podobný příběh jako prožila TATRA TRUCKS, nyní čeká společnost AVIA, již letos holding CSG rovněž získal. Od nového roku rozjede obnovenou výrobu avií v Přelouči a k tomu rovněž potřebuje získat desítky nových zaměstnanců.

Bližší informace poskytnou TATRA TRUCKS i holding CZECHOSLOVAK GROUP přímo na svých stáncích, kde budou k dispozici náborové letáky a personalisté budou připraveni odpovídat na otázky uchazečů o zaměstnání. Personalisté TATRA TRUCKS budou dokonce schopni přímo na místě provést nábor. Holding CSG a společnost TATRA TRUCKS jsou speciálními partnery Dnů NATO. Akce se uskuteční na Letišti Leoše Janáčka v Ostravě o víkendu 17. - 18. září.