Kompletní produktové řešení

23.12.2011

Nedlouho po rozjezdu sériové výroby nové modelové řady těžkých nákladních vozidel TATRA PHOENIX, v září tohoto roku, a dodávkách vozidel do obchodní sítě a českým zákazníkům, byl předán první vůz na Slovensko.

Jde o kompletní produktové řešení, které TATRA, a. s. poskytuje v rámci své obchodní strategie zákazníkům. Součástí dodávky finalizovaného vozidla je rovněž vstupní poradenská služba zaměřená na optimalizaci konfigurace vozu ve vztahu k typickému provozu, návrh realizaci financování pořízení produktu a zajištění tzv. poprodejních služeb včetně nastavení systému servisování vozidla.

TATRA, a. s. má vždy pro své zákazníky komplexní produktové řešení, které jim zaručí řešení dopravního problému v celém rozsahu.

Třístranný sklápěč TATRA PHOENIX T 158-8P5R33/341 převzal v Lazech pod Makytou pan Dušan Ondrišík jehož firma provádí vodohospodářské a pozemní stavby a zabývá se odstraňováním environmentálních zátěží.

„Sklápěč bude jezdit prakticky pod bagrem. K rozhodnutí o jeho pořízení přispělo především to, že jako každá TATRA i nový model má vynikající podvozek. Pro práci v terénu není lepšího vozidla", říká pan Ondrišík. „Provozuji nákladní automobily různých značek, ale vozy TATRA tvoří polovinu našeho vozového pakru. Mám s nimi dlouhodobě velmi dobré zkušenosti a jsem přesvědčen, že nový model bude ještě lepší", dodává slovenský stavitel.

Třístranný sklápěč TATRA PHOENIX T 158-8P5R33/34 je výsledkem spolupráce a strategického partnerství společností TATRA, a. s. a VS-mont, s.r.o. Zájmem obou partnerů je poskytovat kompletní dopravní řešení na špičkové úrovni.