Kopřivnické dny techniky 2016

27.05.2016

Společnost TATRA TRUCKS je tradičně generálním partnerem Kopřivnických dnů techniky. Letos se v hlavní roli na zkušebním polygonu představí závodní speciály a doprovodná technika TATRA, a to v souvislosti s 30. výročím prvního startu vozidel TATRA na dakarských soutěžích.

Závodní speciály a doprovodná vozidla představí týmy TATRA BUGGYRA RACING, BONVER DAKAR PROJEKT, TOM RACING a LOPRAIS INSTAFOREX TEAM. Zájemce o podpisy pilotů potěší sobotní autogramiády s možností podpisů do nové knihy o dakarské technice TATRA v hlavní roli, kterou bude možné zakoupit v prodejním stánku společnosti TATRA TRUCKS.

Kromě závodních speciálů budou vystavena i další zajímavá vozidla, např. TATRA PHOENIX Euro 6 ve verzi 10x10, která měla premiéru na letošním veletrhu BAUMA v Mnichově, nebo vojenská i záchranářská vozidla značky TATRA. Na programu jsou opět jízdy tatrovkami po speciálních vozovkách a komentované prohlídky montážní linky a diagnostiky vozidel. Své brány otevřou veřejnosti také naši sousedi – společnost TAWESCO, která pro výrobu vozidel TATRA dodává např. kabiny a rámy či společnost TATRA Defence Vehicle, která se zabývá montáží nových obrněných vozidel a opravami a renovacemi starší vojenské techniky.

Všechny dotazy zájemců o zaměstnání rády zodpoví kolegyně z personálního oddělení, takže pokud uvažujete nad změnou zaměstnání, na Kopřivnických dnech techniky získáte spoustu informací pro správné rozhodnutí.

Všichni, kdo touží vlastnit něco z naší široké nabídky originálních reklamních předmětů budou mít možnost si je zakoupit v našem prodejním stánku. A kolektiv zaměstnanců naší jídelny se zase postará, abyste během víkendu nestrádali hlady ani žízní.

Další informace o programu Kopřivnických dnů techniky, stejně jako pravidla bezpečnosti a možnosti dopravy na zkušební polygon naleznete na tomto odkaze.

Tatrováci se těší na vaši účast!