T-SHOP, nový e-shop společnosti TATRA TRUCKS

03.07.2015

TATRA TRUCKS, přední světový výrobce nákladních automobilů do těžkého terénu, představuje v reakci na rostoucí zájem o sortiment značkových propagačních předmětů nový e-shop, který je určen všem příznivcům, zákazníkům a majitelům vozidel tradiční české značky TATRA. Vstup zde.

Co je T-SHOP?

T-SHOP je oficiálním místem, kde můžete z pohodlí domova získat ucelenou řadu originálních předmětů, prezentujících v moderním pojetí všechny tradiční hodnoty značky TATRA. Projekt značkového e-shopu cíleně podporuje soudobou image úspěšně restrukturalizované české společnosti a rozvíjí povědomí o slavné značce TATRA.

Proč právě T-SHOP?

T-SHOP je svěží myšlenkou, vycházející ze spojení slov „TATRA" a „E-SHOP". Odráží kontinuálně rozvíjenou tradici jedinečných řešení a tvůrčího přístupu, který kvalitním výrobkům značky TATRA podnes přináší zasloužený věhlas na světových trzích. V této souvislosti reprezentuje originální název přirozenou výjimečnost každého produktu nesoucího značku TATRA.

Co T-SHOP nabízí?

T-SHOP představuje zcela novou kolekci značkových předmětů TATRA. Naším hlavním cílem je, aby každý ze značkových předmětů TATRA nesl přidanou hodnotu v podobě praktického řešení, kvalitního zpracování a přirozené použitelnosti, které provází nadčasový design a jedinečný styl.

Pro koho je T-SHOP určen?

T-SHOP je určen pro zákazníky, majitele vozidel a vůbec všechny příznivce značky TATRA. Bohatá nabídka značkových předmětů TATRA se skládá z rozličných designových doplňků, kvalitních oděvů, elegantních psacích potřeb i praktického vybavení. Svojí pestrostí je tedy vhodná rovněž pro Vaši rodinu, přátele, kolegy a známé, které můžete hezkým dárkem potěšit při nejrůznějších svátečních i běžných příležitostech. Nabízený sortiment bude navíc průběžně rozšiřován, a proto máte jistotu, že sobě i druhým vždy uděláte radost originálním dárkem spojeným se značkou TATRA.

Kdy mohu T-SHOP poprvé navštívit?

T-SHOP pro Vás otevíráme 3. července a pro prvních 20 zákazníků máme připravený dárek!
O výsledku snažení početného kolektivu profesionálů se budete moci přesvědčit pod následujícím odkazem, vedoucím na webovou stránku značkového projektu T-SHOP.

Vstupte prosím do našeho T-SHOPu.

T-SHOP: Radost a pomoc, které Vás dostanou dál!