TATRA na veletrhu FIRECO 2017 představí hasičské a záchranářské speciály i limitovanou edici PRÄSIDENT

04.05.2017

Nákladní automobily TATRA se ve dnech od 4. do 6. května 2017 představí na veletrhu FIRECO 2017 na Slovensku. Kromě hasičských a záchranářských speciálů bude na výstavišti v Trenčíně k vidění i TATRA PHOENIX Euro 6 v limitované edici PRÄSIDENT.

Společnost TATRA TRUCKS a.s. jako výrobce nákladních automobilů TATRA se tohoto významného veletrhu zaměřeného na hasičskou, záchranářskou a zabezpečovací techniku zúčastní ve spolupráci se svým partnerem – společností THT Polička, výrobcem a dodavatelem profesionální požárnické techniky. U tohoto nástavbáře budou k vidění dva exponáty s hasičskými nástavbami, konkrétně TATRA FORCE a TATRA TERRNo s automatickou převodovkou Allison a kotoučovými brzdami. Obě vozidla budou v konfiguraci náprav 4x4.

Kromě těchto vozidel bude na veletrhu k vidění i TATRA PHOENIX Euro 6 v provedení 8x8 s jednostranně sklopnou korbou. Na stánku společnosti TATRA TRUCKS a.s. bude vystaveno vozidlo TATRA PHOENIX Euro 6 v limitované edici PRÄSIDENT. Tato limitovaná edice byla vytvořená u příležitosti výročí 120 let od zahájení výroby automobilů v Kopřivnici a svými exkluzivními prvky odkazuje na bohatou a úspěšnou historii značky TATRA, na které třetí nejstarší automobilka na světě staví svou budoucnost a už více než století dokazuje, že TATRA vás dostane dál.

Kontaktujte autorizované prodejce TATRA a vyžádejte si nabídku na nové vozidlo TATRA odpovídající Vašim požadavkům. Seznam autorizovaných dealerů naleznete na tomto odkazu.