TATRA obhájila prvenství

01.11.2012

Internetové stránky společnosti TATRA, a. s. zvítězily v oborovém žebříčku kategorie AUTO-MOTO v prestižní soutěži WebTop100 2012 a potvrdily tak své loňské vítězství.

Také v letošním roce se společnost TATRA, a. s. zúčastnila se svou webovou firemní prezentací soutěže WebTop100 a umístila se na prvním místě v kategorii AUTO-MOTO. Obhájila tak loňské vítězství ve své kategorii této prestižní soutěže. Se získaným hodnocením 86,5 bodů pak byla druhým nelépe hodnoceným webem napříč všemi kategoriemi.

WebTop100 umožňuje firmám podnikajícím v České republice srovnat své webové prezentace s konkurencí v rámci jednotlivých oborových žebříčků a získat tak cenné podněty pro jejich další zlepšování. Přihlášené webové prezentace hodnotí odborná porota podle přesně určených kritérií. Při vytváření struktury poroty je hlavním cílem dosáhnout toho, aby hodnocení jednotlivých webů bylo maximálně objektivní a zároveň aby bylo možné vzájemně porovnat i kvalitu webů zcela rozličných oborů. Na základě hodnocení pak sestavuje odborná porota žebříček těch nejúspěšnějších. Vyhlášení výsledků je příležitostí k setkání lidí stejných oborů a samozřejmě i k výrazné mediální prezentaci.

Více podrobností o soutěži WebTop100 včetně kompletních výsledků letošního ročníku naleznete na webtop100.cz.