TATRA PHOENIX ve středu zájmu na IAA 2016

12.10.2016

Mezinárodní výstava nákladních a užitkových vozidel IAA 2016 představila celou řadu novinek a k vidění bylo velké množství poutavých exponátů. Jedním z nich byla naše TATRA PHOENIX, která patřila k těm nejobletovanějším.

Vozidla TATRA obchodní řady PHOENIX se objevila na největší výstavě nákladních vozidel na světě jako exponáty na stáncích našich obchodních partnerů. Jedním z nich byla například firma DAF Berlin, která umístila svůj prezentační stánek do výhodného prostoru u severního vstupu na výstaviště. Každý den tak byla TATRA PHOENIX na očích všem, kteří do nabitých hal přicházeli severním vstupem.

Vzhledem ke specifické konstrukci podvozku není divu, že TATRA PHOENIX vzbuzovala na IAA 2016 přinejmenším stejný zájem, jako novinky konkurenčních automobilek z celého světa. Tatra PHOENIX se těšila neutuchajícímu zájmu návštěvníků, kteří se u stánku DAF Berlin každý den zastavovali a nořili své hlavy i s fotoaparáty a smartphony do „hlubin" mezi kola a kabinu vozu nebo případně pod různé části podvozku.