TATRA PHOENIX vstupuje do Belgie

01.10.2012

Nová modelová řada TATRA PHOENIX míří z Kopřivnice na belgický trh a zdejším zákazníkům se představila během šesti dnů na dvou prezentačních akcích.

Necelý rok po úspěchu v prestižní mezinárodní odborné soutěži International Truck of the Year 2012, kdy byla TATRA PHOENIX v belgickém Kortrijku vyhlášena nejlepším plněpohonným vozem, se nová modelová řada kopřivnické automobilky představuje v Belgii pomocí dynamických prezentací.

Ve dnech 15. – 16. září se v belgickém Bande uskutečnila prezentační akce organizovaná společností Garage Mioli, která je zároveň importérem lesní techniky John Deere. Zákazníci si v tomto případě měli možnost vyzkoušet vozidlo TATRA PHOENIX 6x6 s korbou Meiller.

V Domaine de Jaurieu v belgickém Mont-de-l'Enclus se ve dnech 20. až 23. září uskutečnila akce pojmenovaná Experience Days, kterou organizovala společnost Turbo Trucks patřící do skupiny Turbo's Hoet. Návštěvníci z Belgie a Francie si mohli mimo jiné vyzkoušet vozidla TATRA PHOENIX 6x6 s korbou Meiller a vozidlo TATRA PHOENIX 8x8 s korbou VS-Mont. Všichni, kdo tato vozidla vyzkoušeli, ocenili jejich kvality ve smyslu pohodlí a rychlosti v terénu.

Obě akce, jejichž cílem bylo ověřit potřeby zákazníků na belgickém a francouzském trhu, dohromady navštívilo více než 2700 návštěvníků, kteří absolvovali více než 700 zkušebních jízd s tím, že nákladní automobily TATRA PHOENIX se těšily největšímu zájmu.

Oficiální uvedení modelové řady TATRA PHOENIX na belgický trh je plánováno na rok 2013.

Podrobnosti o modelech TATRA PHOENIX naleznete na www.tatraphoenix.com.