TATRA se předvedla

07.04.2011

Loni na podzim společnost TATRA, a.s. uspořádala poprvé v historii sérii jednodenních propagačně-obchodních akcí, při které tým TATRA ROAD SHOW zavítal do různých míst České republiky, Slovenska, Polska a Maďarska.

Na přípravě TATRA ROAD SHOW se podílela akciová společnost TATRA, a.s., její dealeři a obchodní partneři. Šňůra čtrnácti zastávek začala 19. srpna na tatrováckém polygonu v Kopřivnici, poté pokračovala ve vybraných lokalitách, které nabídly přirozené pracovní prostředí pro vozidla z Kopřivnice – tedy náročné terény lomů, povrchových dolů a velkých silničních staveb. Zákazníkům společnosti byla představena nová vozidla a nové poprodejní služby. Účastníci se mohli těšit z krátkých testovacích jízd faceliftovanými vozidly stěžejního výrobního programu TERRN0 1, vybavenými elektronickým systém řazení TATRA - Norgren a civilními modely řad T 810 a T 815-7 ve verzi R32.

Návštěvníky akce mimo jiné zaujala nová prodloužená záruka, při níž TATRA nabízí nové standardní záruční podmínky, které jsou výjimečné v oblasti prodeje terénních nákladních vozidel a nová doplňková služba pro významné zákazníky - TATRA Servis Plus.

V místě konání TATRA ROAD SHOW 2010 nejenom zajímavý doprovodný program ale i tatrovácké řidičské legendy - několikanásobný vítěz Rallye Paříž – Dakar – Karel Loprais nebo Petr Gilar mnohonásobný účastník nejen různých rallye, ale také jeden z nejlepších zkušebních řidičů společnosti TATRA, a.s.