TATRA TRUCKS na EUROSATORY 2016

09.06.2016

TATRA TRUCKS představí novinky ve své produkci na jedné z nejvýznamnějších výstav obranných technologií – EUROSATORY 2016 ve dnech 13. 17. června v Paříži.

Novinky se týkají modelové řady TATRA FORCE, která se na EUROSATORY 2016 představí hned se dvěma verzemi nových kabin. První exponát představuje novou kabinu se zvětšeným prostorem pro posádku, a to ve složení 1+4. Kabina je určena pro nejširší použití u logistických a podpůrných vozidel.

Druhý exponát představuje dílenské vozidlo pro potřeby Armády ČR také na podvozku TATRA FOCE 8x8 s novou pětimístnou kabinou se zvýšenou balistickou a protiminovou ochranou. Řešení, které je primárně určeno pro ozbrojené síly, však nabízí širší potenciál využití. Čtyřdveřová kabina může být použita pro antidemonstrační vozidla i vozidla záchranných jednotek a v úvahu dokonce připadá i využití pro civilní aplikace, jejichž posádky jsou mnohdy v zemích Blízkého a Středního východu vystaveny nebezpečí najetí na výbušný nástražný systém či nebezpečí v podobě ostřelovačů.

Stánek společnosti TATRA TRUCKS má označení D320 a nachází se na volné ploše Pe6bs. Více informací naleznete na www.eurosatory.com

Soubory ke stažení