TATRA TRUCKS na veletrhu BAUMA 2016

11.03.2016

Největší světová výstava zaměřená na těžební stroje a stavební techniku BAUMA 2016 se uskuteční ve dnech 11. – 17. dubna na mnichovském výstavišti. TATRA TRUCKS představí ve světové premiéře speciál TATRA PHOENIX Euro 6 ve verzi 10x10 „pracovní stroj".

Rádi bychom pozvali všechny k návštěvě našeho stánku č. 349 v hale B4 k prezentaci těch nejlepších plněpohonných vozidel, které na veletrhu BAUMA můžete spatřit.

Nový, vysoce produktivní pracovní stroj TATRA PHOENIX Euro 6 s pohonem všech kol 10x10 a zadní řiditelnou nápravou, který má na výstavě BAUMA 2016 světovou premiéru, je určen především pro těžební průmysl a zakládání staveb. Kombinace motoru PACCAR MX-13 Euro 6 o výkonu 510 koňských sil, automatické sedmistupňové převodovky Allison, plněpohonného, vzduchem odpruženého podvozku TATRA s kolovými redukcemi a centrálním dohušťováním pneumatik (na přání) poskytuje vozidlu vynikající trakci pro pohyb v tom nejtěžším terénu. Užitečné zatížení až 40 tun v kombinaci s vysokou rychlostí přepravy a zcela novou, vyhřívanou kónickou korbou společnosti VS-mont dává vozidlu charakter vysoce produktivního přepravního prostředku.

Druhým exponátem na stánku společnosti TATRA TRUCKS bude mobilní míchač betonu TATRA PHOENIX Euro 6 s pohonem všech kol 6x6 a nástavbou LIEBHERR HTM 604. Vozidlo s vynikajícími předpoklady pro dopravu betonových směsí v rámci všech stavebních prací si efektivně poradí s dopravou po zpevněných komunikacích a bez potíží zvládne i podmínky těch staveb, kde nejsou k dispozici technologické cesty. Spojení vysoce kvalitní mobilní míchací technologie LIEBHERR a plněpohonného podvozku TATRA PHOENIX poskytuje stavbařům spolehlivé řešení pro dopravu betonu a jeho vysokou výslednou kvalitu.

Návštěvníci veletrhu BAUMA si mohou také vyzkoušet vozidla TATRA přímo v terénních podmínkách. Pro všechny zájemce jsme připravili TATRA Off Road Show, na které si kromě stavebních vozidel můžete také vyzkoušet jízdu dakarským závodním speciálem TATRA 815. Využijte tuto jedinečnou možnost vyzkoušet si vozidla TATRA přímo v době konání veletrhu BAUMA! Zkušební polygon je připraven v areálu společnosti Kieswerke Ebenhöh, závod Lüß, Moorkulturstr., 85467 Neuching, cca 20 km od mnichovského výstaviště, kam se můžete dopravit vlastním autem nebo můžete využít kyvadlovou přepravu z mnichovského výstaviště. Vozidla jsou návštěvníkům k dispozici od 12.00 do 19.00 hodin. Pro lepší organizaci prosíme o vaši registraci na tomto odkaze. Všichni, kdo se registrují, získají voucher na jednodenní vstup na veletrh BAUMA 2016!

TATRA TRUCKS vystavuje na veletrhu BAUMA 2016 společně s autorizovanými dealery TSCHANN Nutzfahzeuge, Metallbau & Fahrzeughandel FRIEDRICH a WIRAG AG Nutzfahrzeuge.

Soubory ke stažení