TATRA Vás zve na veletrhy Techagro / Silva Regina 2014

29.03.2014

Hned několik vozidel značky TATRA, určených pro zemědělství či lesnictví, představí autorizovaní dealeři společnosti TATRA TRUCKS na veletrzích Techagro / Silva Regina 2014, které se konají od 30.3. do 3.4. na brněnském výstavišti.

Doporučujeme Vám návštěvu níže uvedených expozic, kde jsou představena vozidla z kopřivnické automobilky:

Hala B, stánek č. 001, společnost P&L představuje tatrovácký agrotahač 6x6 s návěsem s výměnným systémem nástaveb Bergmann. Volná plocha K, stánek 011, společnost Serviscentrum Vysočina vystavuje agrotatru 6x6 s výměnným systémem nástaveb a soupravu pro vývoz dlouhého dřeva tvořenou tahačem TATRA PHOENIX s hydraulickou rukou a oplenovým návěsem společnosti Umikov. Na další volné ploše, pavilon P, stánek č. 015, můžete u společnosti TRIOL CZ vidět agrotahač 6x6 s návěsovou cisternou o objemu 30 m3 na vývoz digestátu a agrotahač 6x6 s velkoobjemovým návěsem.

Společnost AgroStar (D2/005)  vystavuje vozidlo TATRA PHOENIX 6x6 s cisternou a na stánku společnosti Posch GmbH (VP F/001) uvidíte lesáckou soupravu zapůjčenou společností Lesy SR, š.p., která se stala základem jejich nového vozového parku. Na volné ploše u pavilonu C budete procházet kolem soupravy tvořené agrotahačem 6x6 s velkoobjemovým návěsem o objemu 65 m3 s pásovou posuvnou podlahou. Soupravu, která již jezdí v plném provozu, zapůjčila Rolnická společnost Lesonice, která intenzivně spolupracuje s naší společností na vývoji zemědělských aplikací.

Vaše dotazy týkající se zemědělských aplikací Vám zodpoví prodejci našich dealerů přímo na výstavě, nebo specialista na zemědělský program, ing. Václav Vitásek, tel. 724 476 122, e-mail: vaclav.vitasek@tatra.cz.

Těšíme se na Vaši návštěvu!