Traktory TATRA se představí na polní výstavě Den Zemědělce

15.09.2015

Zemědělské verze tatrovek se představí v hojné míře na výstavě Den Zemědělce ve dnech 16. - 17. září v obci Kámen. Tatrovácké „traktory", tedy vozidla kategorie T1, i klasické náklaďáky, tedy vozidla kategorie N3G, představí na polní výstavě trojice autorizovaných dealerů TATRA.

Společnost P&L představí zemědělský tahač velkoobjemových návěsů TATRA PHOENIX Agrotahač 4x4 Euro 5. Dále pak podvozek pro výměnné nástavby TATRA PHOENIX 6x6 a vozidlo TATRA PHOENIX 8x8 s cisternou na vývoz digestátu, obě vozidla ve variantě Euro 5.

Serviscentrum Vysočina ve své expozici představí nosič kontejnerů TATRA PHOENIX Euro 6 6x6 s hákovým nakladačem, vozidlo pro odvoz obilí TATRA PHOENIX Euro 6 6x6 s 2stranně výklopnou korbou a ve verzi Euro 5 pak lesnický traktor TATRA PHOENIX 8x8 a zemědělský traktor TATRA PHOENIX 6x6 s velkoobjemovou korbou se speciálním nástavcem.

Do dynamických ukázek se pak zapojí vozidlo TATRA PHOENIX 8x6 s konfigurací 1+3, tedy třemi zadními nápravami s velkoobjemovou korbou. Vozidlo prezentuje autorizovaný dealer Triol CZ a v rámci dynamických ukázek se zapojí do odvozové silážní linky.