Zimní servisní akce prodloužena!

07.03.2016

Společně s autorizovanými servisy jsme připravili zimní servisní akci pro vozidla starší 3 let, která jsou již mimo záruku. Servisní akci prodlužujeme do 25. března. Využijte výhodné servisní balíčky a ceny náhradních dílů!

Návštěva autorizovaného servisu, spojená navíc s akčním balíčkem služeb, bývá pro majitele nákladních vozidel TATRA mnohem výhodnější, než návštěva servisů neautorizovaných. Servisní partneři TATRA disponují originálními náhradními díly, které zajistí delší živostnost agregátů. Opravy vozidel TATRA probíhají přesně v souladu s pokyny a pravidly výrobce, za použití předepsaného nářadí a ve stanovených časových normách. Záruka vysoké kvality tak dává zákazníkovi jistotu, že mu vozidlo bude v dalším období sloužit bez nečekaných komplikací.

To se nedá říct o realizaci oprav v neautorizovaných opravnách a servisech. Tam se zákazník může často setkat s neoriginálními náhradními díly, jejichž životnost je ve srovnání s těmi originálními mnohdy výrazně nižší, a nečekaná porucha může způsobit další, někdy i velmi vážnou, technickou závadu na vozidle. Nedodržení předepsaných technologických postupů, neodborná a zdlouhavá identifikace problému, používání nástrojů, které jsou pouze přizpůsobené k provedení opravy, a nedostatek jiného potřebného vybavení v servise může navíc značně prodloužit dobu opravy vozidla. Následkem je pak nejen překvapivé navýšení ceny opravy s původně avizovanou nízkou hodinovou sazbou, ale hlavně zdržení vozidla v dílně a tím pádem snížení přepravního výkonu, ztráta zakázky nebo v tom nejhorším případě ztráta zákazníka.

Výše uvedená fakta si ale naštěstí uvědomují i ti zákazníci, jejichž tatrovky už přeci jen mají cosi „natočeno", a využívají služeb autorizovaných servisů TATRA stále více. S novým systémem řízení poprodejních služeb se navíc společnost TATRA TRUCKS rozhodla připravovat pro své zákazníky různé zvýhodněné nabídky v rámci náhradních dílů i balíčků servisních služeb. Zákazníkům se tedy opravdu může vyplatit zajet do nejbližšího autorizovaného servisu TATRA a vyžádat si nejen aktuální nabídku k potřebným náhradním dílům, ale nechat si také odborně zkontrolovat svoji tatrovku. Je tedy opravdu výhodnější šetřit na opravách a v sezóně pak čekat, až se napraví to, co se v rámci levného servisu „nepovedlo"? Autorizovaný servis není při přepočtu na čas, který vozidlo v servisu stráví nijak zásadně nákladnější než servisy neautorizované. Věnujte patřičnou péči tomu, co vám vydělává!