TATRA TRUCKS absolutním vítězem WebTop100 2013

12.11.2013

Webová prezentace a mobilní web společnosti TATRA TRUCKS zvítězily ve 12. ročníku soutěže WebTop100, a to hned třikrát. Firemní webové stránky www.tatra.cz se staly absolutním vítězem v kategorii Firemní web roku 2013. Kromě tohoto ocenění získala společnost TATRA TRUCKS prvenství rovněž v oborovém žebříčku Auto-moto a v kategorii Mobilní web roku.

Soutěž WebTop100 hodnotí firemní webové stránky, mobilní řešení a digitální kampaně. Společnost TATRA TRUCKS získala v této soutěži první místo již třikrát za sebou. Absolutním vítězem v kategorii Firemní web se však stala poprvé. Odborná porota skládající se z pěti členů hodnotí u každého webu tzv. uživatelský prožitek (z angl. user experience), grafický design, bezpečnost a technické řešení, optimalizaci pro mobilní zařízení a informační hodnotu.

Pro společnost TATRA TRUCKS jsou tato prvenství důležitým oceněním toho, že svou bohatou historii, a co je však důležitější, i prezentaci stávajícího výrobního programu nákladních vozidel a zákaznicky orientovanou strategii firmy uchopila ve webovém prostředí za ten správný konec.

www.webtop100.cz