TATRA PHOENIX na výstavě CTT 2012

09.07.2012

Společnost TATRA se spolu se svým dealerem ATT Group zúčastnila 13. ročníku mezinárodní výstavy CTT 2012, která je speciálně zaměřená na stavební zařízení a technologie a letos se konala od 29. května do 2. června.

CTT je nejrozsáhlejší světová výstava stavebních zařízení, která se koná každoročně a která vždy svede dohromady hlavní výrobce a dodavatele stavební techniky a služeb. Od roku 2000 si výstava vydobyla významnou autoritu a mezinárodní uznání. (Plocha: 124 000 m2, počet vystavovatelů: 790 firem, počet návštěvníků: 28 269).

TATRA a ATT Group vystavovaly ve svém stánku dva modely vozu TATRA PHOENIX, konkrétně verze TATRA 158 – 8P5R33.341 6x6.2 a TATRA 158 – 8P5R44.231 8x8.2. Díky slavné koncepci podvozku TATRA poskytuje nový vůz TATRA PHOENIX stejný potenciál pro použití v terénu jako vozy slavné řady TATRA T 815. Dostupnost výrobku i jeho servisu je zde navíc významně posílena díky rozsáhlé dealerské síti společnosti DAF s provozovnami po celé zemi. Dvěma vystavovaným vozům, které byly vyrobeny přímo v továrně společnosti TATRA v Kopřivnici, se během výstavy dostávalo uznání od novinářů i zákazníků.

Přítomní profesionální tatrováčtí řidiči Lubomír Nevlud a Roman Krása rovněž zodpověděli všechny otázky návštěvníků. Výstavu navštívil i marketingový ředitel společnosti TATRA Martin Najzr, který se zde setkal se zákazníky i dealery.

Bezprostředně po ukončení výstavy putovaly vozy k různým zákazníkům v oblastech Moskvy a Petrohradu, kde je čekalo testování a předvádění. Profesionální řidiči společnosti TATRA také během každé předváděcí jízdy prováděli rychlé školení řidičů a provozovatelů. Zákazníci tak měli možnost vyzkoušet si v praxi výhody a přínosy, které může jejich firmám nový vůz TATRA poskytnout.

Všichni zákazníci v Rusku, kteří měli během výstavy a převáděcích jízd možnost seznámit se s výhodami a hodnotami, které jim vozy TATRA přinášejí, nyní čekají na zahájení jejich sériové výroby pro Rusko, která bude spuštěna v lednu roku 2013.