Tatrovky a nakladače Cat se představí na nové „Off Road Show“

10.05.2016

Během tří následujících květnových týdnů budou mít všichni zájemci o stavební techniku jedinečnou možnost navštívit v rámci nové společné akce „Off Road Show“ prezentaci strojů CATERPILLAR a nákladních vozidel TATRA.

Speciální prezentaci pod názvem CAT® - TATRA Road Show připravily společnosti ZEPPELIN CZ a TATRA TRUCKS, aby na ní představily novinky ze své produkce.

Ukázka práce kolových a pásových rýpadel a minirýpadel, rýpadlo-nakladačů a dozerů značky CAT® v součinnosti s vozidly TATRA PHOENIX Euro 6, se uskuteční ve dnech 13. – 14. 5. v pískovně Chbany na Kadaňsku, ve dnech 20. – 21. 5. v pískovně v Ledčicích v okrese Mělník a ve dnech 26. – 27. 5. v pískovně v Hrušovanech u Brna. Zajímavá prezentace strojů CAT® bude doplněna jízdními ukázkami vozidel TATRA PHOENIX a návštěvníci si budou moci vozidla TATRA samozřejmě také vyzkoušet.

Na všechny příznivce tatrovek budou čekat vozidla v konfiguraci 10x8, pracovní stroj ve verzi TATRA PHOENIX Euro 5, dále pak třístranný sklápěč 6x6 ve verzi Euro 6 a hákový nakladač 6x6 rovněž Euro 6, který úspěšně absolvoval letošní Rallye DAKAR v roli doprovodného vozidla. Kromě standardních tatrovek budou mít účastníci této speciální „Off Road Show“ možnost vyzkoušet také závodní speciály stájí TATRA BUGGYRA RACING a TOM RACING, které se úspěšně účastní náročných dálkových rallye.

„Testovací jízdy s vozidly TATRA mají u podnikatelů i fleet manažerů pravidelně velký úspěch. Zkouška nákladních automobilů v náročných podmínkách bývá pro všechny strany velmi přínosná“, říká Jiří Kašpárek, vedoucí marketingu společnosti TATRA TRUCKS. „Bohužel ne všechna vozidla, která se této akce účastní, lze poskytnout k testování v provozních podmínkách přímo u potenciálních zákazníků. Proto by si všichni zájemci měli rezervovat místo na této Off Road Show a vyzkoušet si vozidla TATRA v provozních podmínkách testovacích pískoven“, dodává Jiří Kašpárek. Více informací, včetně možností registrace, získáte na stránkách roadshow.zeppelin.cz.

Pro všechny, kteří CAT® - TATRA Road Show v průběhu května navštívit nestihnou, máme dobrou zprávu: vozidla TATRA se představí i na výstavě Expo Mokrá, která se bude konat ve dnech 14. – 16. 6. v Mokré – Horákově. Na této výstavě se TATRA TRUCKS a.s. prezentuje již potřetí, v letošním roce ale poprvé coby nový člen Těžební unie ČR. Výrobce i autorizovaní dealeři pro návštěvníky připraví aktuální informace k pracovním strojům TATRA PHOENIX ve verzi Euro 6, ve které se vozidla kategorie „pracovní stroj" musí od roku 2017 registrovat. K dispozici budou tradičně zkušební vozidla i některý ze závodních speciálů.