Univerzální nosič v terénu

07.04.2011

V nabídce společnosti TATRA, a.s. je kromě několika modelových řad těžkých nákladních vozidel nově také středně těžká T 810. Univerzální nosič nástaveb postavený na žebřinovém podvozku a portálových nápravách TATRA-Rigid úspěšně navazuje na zákaznický projekt T 810 pro AČR.

V civilní verzi automobilu využívá všech excelentních možností a jízdních vlastností podvozku s pevnými originálními nápravami TATRA-Rigid. Navíc má  komfortní třímístnou kabinu, kapalinou chlazený šestiválec a převodovky zahraniční provenience.

Třínápravová T 810 6x6 s celkovou hmotností 15,5 t odpovídá zákaznickým požadavkům na vozidla středně těžké kategorie. Vedle celé řady uplatnění je vhodná rovněž pro komunální službu na všech úrovních. Vynikající jízdní vlastnosti, výkon a komfort řízení v terénu i mimo něj, měla možnost ocenit celá řada stávajících i budoucích zákazníků společnosti.

TATRA 810 6x6 byla také součástí série jednodenních propagačně-obchodních akcí společnosti TATRA, a.s., při které tým TATRA ROAD SHOW zavítal do různých míst České republiky, Slovenska, Polska a Maďarska.